اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • اختصاص دو میلیارد ریال تسهیلات برای ساماندهی سرچشمه خارود

  بخشدار الموت غربی از اختصاص دو میلیارد ریال تسهیلات به منظور ساماندهی سرچشمه خارود خبر داد. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، اکبر رحمتی با ...

  IMG_20170731_093105

  بخشدار الموت غربی از اختصاص دو میلیارد ریال تسهیلات به منظور ساماندهی سرچشمه خارود خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، اکبر رحمتی با بیان این خبر گفت: راه اندازی بوم گردی در سرچشمه خارود به منظور جذب گردشگران از جمله طرح های اقتصادی استان است که مورد موافقت قرار گرفته و به زودی با پرداخت دو میلیارد ریال تسهیلات زمینه اجرای این طرح فراهم می شود.
  اکبر رحمتی با اشاره به اینکه مرمت و تجهیز یک بنای قدیمی در روستای پرچکوه به منظور اسکان مسافران و ساماندهی محیط پیرامونی سرچشمه از جمله برنامه های پیش بینی شده در اجرای این طرح است افزود: احداث چهار چشمه سرویس بهداشتی ، نصب مخازن مکانیزه جمع آوری زباله و ساخت مستند تلویزیونی اقلیم و پخش از شبکه سوم سیما و شبکه مستند از دیگر اقداماتی بوده که به منظور معرفی و ساماندهی سر چشمه خارود طی ماههای اخیر اجرا شده است.
  بخشدار الموت غربی با اشاره به انتخاب پیمانکار آسفالت راههای روستایی و استقرار آن در منطقه تصریح کرد: روستاهای طول مسیر سرچشمه خارود از جمله ۲۰ روستا دارای اولویت آسفالت از حیث میزان جمعیت هستند و امیدواریم ضمن بهسازی این جاده در آینده نزدیک زمینه توسعه صنعت گردشگری در این منطقه فراهم آید.
  وی اقدامات انجام شده در خصوص معرفی و ساماندهی سرچشمه خارود را بی سابقه خواند و اظهار داشت: متاسفانه بیش از این اقدام موثری در زمینه استفاده از ظرفیت این جاذبه گردشگری صورت نگرفته بود.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات