اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • استاندار قزوین : مسیر خاکی جاده قزوین الموت کلاچای آسفالت می شود.

  استاندار قزوین از آسفالت مسیر خاکی جاده قزوین الموت کلاچای طی یکسال آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی بخشداری رودبار الموت غربی ، فریدون همتی ...

  استاندار قزوین از آسفالت مسیر خاکی جاده قزوین الموت کلاچای طی یکسال آینده خبر داد.

  IMG_0915

  به گزارش روابط عمومی بخشداری رودبار الموت غربی ، فریدون همتی عصر امروز از طول مسیر جاده قزوین الموت کلاچای به همراه معاونان برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل ، راه روستایی و هماهنگی امور استانهای وزارت راه و شهرسازی ، معاون عمرانی استانداری قزوین و مدیران کل راه و شهرسازی استان های قزوین ، مازندران و گیلان بازدید کرد.

  IMG_0903

  استاندار قزوین در جلسه ای که به منظور بررسی مراحل اجرای جاده قزوین الموت کلاچای در بخشداری رودبار الموت غربی برگزار شد گفت :  به منظور تسریع در بهره برداری از این پروژه ۲۳ کیلومتر از مسیر خاکی حدفاصل روستای ویار در الموت غربی تا روستای سپارده در استان مازندران با مشخصات راه روستایی طی یکسال آینده آسفالت و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  همتی با اشاره به اینکه این پروژه موجب کاهش مسیر و رونق اقتصادی منطقه الموت استان قزوین و رحیم آباد استان گیلان می شود تصریح کرد : با تامین ۸۰  میلیارد ریال اعتبار از منابع استان های قزوین ، گیلان و مازندران و معاونت راه روستایی وزارت راه و شهرسازی و آسفالت ۲۳ کیلومتر از مسیر خاکی این کریدور این جاده در حال حاضر بهسازی و اصلاح و قابل بهره برداری خواهد شد.

  امینی معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی هم در این جلسه نسبت به تامین اعتبار به منظور اجرای مطالعات این محور در استان های گیلان و مازندران قول مساعد داد.

  محفوظی معاون هماهنگی امور استانهای وزارت راه و شهرسازی هم با اشاره به اینکه تسریع در اجرای پروژه جاده قزوین الموت کلاچای مورد تاکید وزیر راه و شهرسازی است ابراز امیدورای کرد : با بهره برداری از این طرح زمینه شکوفایی اقتصاد کشاورزی و گردشگری مناطق طول مسیر این پروژه در استان های قزوین ، گیلان و مازندران فراهم شود.

  IMG_0884

  میرشفیع معاون راه  روستایی وزیر راه و شهرسازی هم گفت : با تامین ۳۰ میلیارد از منابع مالی در استان های قزوین و گیلان ،   ۵۰  میلیارد ریال از محل منابع ملی برای بهسازی و آسفالت مسیر موجود این جاده اختصاص می یابد.

  منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین هم خواستار تسریع درقطعه در دست اجرای این پروژه شد و گفت : هم اکنون  ۲۶ کیلومتر از این پروژه حدفاصل رودخانه شاهرود تا روستای ویار در بخش الموت غربی در دست اجراست که با تامین منابع مالی لازم باید این پروژه با سرعت بیشتری پیگیری شود.

  IMG_0877

  جاده قزوین الموت کلاچای حدفاصل استان قزوین به غرب استان مازندران و شرق استان گیلان به طول ۱۵۰ کیلومتر هم اکنون در دست اجراست که با توجه به تصمیات عصر امروز در بخشداری الموت غربی ضمن در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی زمینه تسریع در اجرا و بهره برداری از این پروژه طی یکسال آینده فراهم خواهد شد.

  photo_2016-06-05_23-11-45

  31

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات