اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • اسلام دین برابری و برادری و عدالت است.

  بخشدار الموت غربی ؛ اسلام دین برابری و برادری و عدالت است. بخشدار الموت غربی در مراسم سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام گفت:اسلام دین برابری، برادری و ...


  بخشدار الموت غربی ؛
  اسلام دین برابری و برادری و عدالت است.
  بخشدار الموت غربی در مراسم سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام گفت:اسلام دین برابری، برادری و عدالت است.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، اکبر رحمتی در مراسم گرامیداشت سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام در مسجد روستای آکوجان با تشریح شرایط جامعه عربستان قبل از بعثت پیامبر گرامی اسلام گفت: در شرایطی که اخلاق دچار انحطاط و جنگ و خونریزی افتخار بود و برده داری و زنده به گور کردن دختران فرهنگ اعراب بدوی به شمار می آمد با مبعوث شدن حضرت محمد صلوات الله علیه برده ها و زنان به جایگاه و منزلت بالایی رسیدند و برابری و برادری موجب تقویت مسلمانان و شکل گیری و شکوفایی متمدنی شد که تا کنون خیر و صلاح انسان ها را در پی داشته است.
  بخشدار الموت غربی خردورزی و تلاش در جهت اصلاح امور زندگی را از مهم ترین دستاوردهای دین مبین اسلام اعلام و اضافه کرد: عمل به سیره پیامبر گرامی اسلام و خاندان پاک آن حضرت مهم ترین چراغ راه انسان ها برای ایجاد صلح و آرامش و سعادت مردم در تمامی اعصار خواهد بود.
  اکبر رحمتی همچنین با اشاره به وقوع زلزله در مناطق غربی کشور و کشته شدن تعدادی از هموطنان در این بلای طبیعی اظهار داشت: در پی این حادثه شاهد موج عطوفت و مهربانی مردم مناطق مختلف کشور در جهت امداد رسانی بودیم و در بخش الموت غربی هم تا کنون کمک قابل توجهی به مناطق آسیب دیده ارسال شده است.
  وی در پایان از اجرای طرح آبیاری تحت فشار، مرمت استخر و اجرای طرح هادی به عنوان مهم ترین اقدامات صورت گرفته در روستای آکوجان یاد کرد و با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته نسبت به اجرای طرح فاضلاب و بهسازی معابر روستای جدید آکوجان قول مساعد داد.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات