اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • افتتاح گاز رسانی به ۹ روستای بخش الموت غربی همزمان با هفته دولت

    همزمان با هفته دولت ۹ طرح گازرسانی به روستاهای بخش الموت غربی افتتاح می شود. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی به نقل از روابط ...

   

  IMG_20170826_192509

  همزمان با هفته دولت ۹ طرح گازرسانی به روستاهای بخش الموت غربی افتتاح می شود.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ، برای اجرای این طرح ها اعتباری افزون بر ۴۲ میلیارد ریال هزینه شده است.
  بر اساس این گزارش با افتتاح این طرحها زمینه برخورداری یکهزار و ۶۰۰ نفر از مردم روستاهای شهرستان علیا و سفلی، درچاک ، حسین آباد ، یوج ، سنبل آباد ، شترک ، کشکدر و امین آباد از مزایای گاز طبیعی فراهم می شود.
  روابط عمومی شرکت گاز استان همچنین اعلام کرد: برای گاز رسانی به این روستاها ضمن احداث ایستگاه تی بی اس در روستای درچاک ، ۲۵ کیلومتر خط انتقال اجرا شده است.
  بخشدار الموت غربی ضمن قدردانی از خدمات شرکت گاز استان در این بخش با اشاره به افتتاح پروژه خط انتقال به منطقه الموت و گازرسانی به شهر رازمیان در سفر اخیر رئیس جمهور به استان قزوین ابراز امیدواری کرد : پروژه گازرسانی به ۱۱ روستای دیگر این بخش هم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
  اکبر رحمتی گفت : همچنین طرح مطالعاتی گازرسانی به سایر روستاهای بخش الموت غربی اجرا شده است و امیدواریم این پروژه با سرعت پیگیری شود.
  یادآور می شود برای احداث پروژه گازرسانی به منطقه الموت به عنوان بزرگترین پروژه گازی استان اعتباری افزون بر ۷۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات