اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بازدید فرماندار قزوین از دو طرح کشاورزی در بخش رودبار الموت غربی

  فرماندار قزوین از دو طرح کشاورزی در بخش رودبار الموت غربی بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی بخشداری رودبارالموت غربی سید علی موسوی در بازدید ...

  فرماندار قزوین از دو طرح کشاورزی در بخش رودبار الموت غربی بازدید کرد .

  به گزارش روابط عمومی بخشداری رودبارالموت غربی سید علی موسوی در بازدید از پروژه انتقال آب کشاورزی روستای صفرین نسبت به تامین اعتبار و راه اندازی این پروژه در آینده نزدیک قول مساعد داد.

  photo_2016-04-20_16-40-18

  فرماندار قزوین میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را تاکنون افزون بر۹ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد : طرح خط انتقال و پمپاژ روستای صفرین یکی از پروژه های مهم بخش کشاورزی در بخش رودبار الموت غربی است که با راه اندازی آن اراضی کشاورزی منطقه تا ۸۰ هکتار افزایش می یابد.

  فرماندار قزوین همچنین از طرح سمپاشی باغات روستای کوشکدر رودبار الموت غربی بازدید کرد.

  عباس آقا علیخانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان قزوین در این بازدید با ارائه گزارشی گفت :

  آفت ملخ یکی از مهم ترین آفات محصولات کشاورزی است که با توجه به عمومی بودن آن مدیریت

  جهاد کشاورزی شهرستان قزوین با تشکیل شش گروه به مبارزه با این آفت پرداخته است.

  رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان قزوین با بیان اینکه تاکنون ۲۰ گونه ملخ زیان آور برای محصولات کشاورزی شناسایی شده است اظهار داشت : از مجموع گونه های شناسایی شده ۱۱ گونه آن در مزارع شهرستان قزوین مشاهده شده که هم اکنون طرح مبارزه با آفت ملخ در سطح  ۵۲۰ هکتار از مزارع و باغات در حال اجراست.

   

   

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات