اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بخشدار الموت غربی ؛ افزایش تلاش مسئولان لازمه پاسخ به اعتماد مردم در انتخابات اخیر

  بخشدار الموت غربی گفت : اعتماد مردم به برنامه های دولت در انتخابات اخیر مسئولیت خدمترسانی به آنان را سنگین تر کرده است. به گزارش روابط ...

  photo_2017-05-31_12-31-37

  بخشدار الموت غربی گفت : اعتماد مردم به برنامه های دولت در انتخابات اخیر مسئولیت خدمترسانی به آنان را سنگین تر کرده است.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی ، اکبر رحمتی در جلسه شورای بهداشت این بخش با بیان این مطلب افزود: در انتخابات اخیر مردم با حضور گسترده و با شکوه ضمن خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پر افتخار جمهوری اسلامی از برنامه ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در جهت خدمترسانی به مردم استقبال کردند که این امر مسئولیت دولتمردان در جهت رسیدگی به مشکلات و ایجاد زمینه رفاه اجتماعی و توسعه در ابعاد مختلف را سنگین تر کرده است.
  بخشدار الموت غربی در ادامه موفقیت های دولت در بخش بهداشت و درمان و ارائه خدمات به مردم در این زمینه را یکی از دستاوردهای مهم دولت اعلام و اضافه کرد: در انتخابات اخیر شاهد بودیم با وجود وعده های گوناگون در زمینه افزایش یارانه ها مردم به برنامه های دولت در خصوص ارتقا سطح رفاه اجتماعی اعتماد کردند که این امر نشان دهنده هوشیاری و بلوغ فکری ملت ایران است.
  اکبر رحمتی در ادامه با تاکید بر تلاش مضاعف مسئولان در جهت رسیدگی به امور مردم اظهار داشت: مردم با حضور در تمامی عرصه ها و نقش آفرینی به خوبی به تعهد خود عمل کرده اند و امروز وظیفه مسئولان است که با همت ، کار و تلاش بیشتر قدردان حضور حماسی آنان باشند.
  وی تاکید کرد : مسئولان شانی به جز خدمترسانی به مردم ندارند و اگر هر مدیری نتواند به تعهدات و وظایف اداره متبوع خود عمل کند نباید در این مسئولیت باقی بماند.
  بخشدار الموت غربی همچنین ضمن گرامیداشت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تاکید بر لزوم بهره گیری از فیوضات معنوی این ماه به فرا رسیدن فصل گرما اشاره کرد و خواستار پیش بینی تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از شیوع بیماریها در این فصل شد.
  میرزا بابایی قائم مقام مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین هم در این جلسه در خصوص برنامه های پیش بینی شده در زمینه ارائه سطح خدمات بهداشتی و درمانی مطالبی بیان کرد.
  در این جلسه همچنین در خصوص ساماندهی جمع آوری زباله ها ، کلرزنی آب آشامیدنی روستاهای غیر تحت پوشش ، ساماندهی بهداشت مدارس و مبارزه با حیوانات ناقل بیماری تصمیماتی اتخاذ و گزارشی در خصوص نحوه پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو ارائه شد

  10

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات