اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بخشدار الموت غربی ؛ تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت امور عمرانی

  بخشدار الموت غربی گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت امور عمرانی بخش است. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی ، اکبر رحمتی در ...

  IMG_20170717_184151

  بخشدار الموت غربی گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت امور عمرانی بخش است.

  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی ، اکبر رحمتی در بازدید مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین از پروژه های کشاورزی این بخش با بیان این مطلب افزود: علاوه بر پروژه کانال بتنی روستای قسطین رود ، استخر ذخیره آب درچاک و آکوجان که تا پایان نیمه اول امسال به بهره برداری می رسد پروژه پمپاژ روستای صفرین از دیگر طرح هایی بود که طی سالهای گذشته نیمه تمام مانده بود و با پیگیری های صورت گرفته به بهره برداری رسید.
  بخشدار الموت غربی با اشاره به موقعیت کشاورزی این بخش اظهار داشت : هم اکنون بخش الموت غربی از حیث تولید محصولاتی چون گیلاس ، فندوق ، گل گاوزبان و زغال اخته از جمله سه استان تولید کننده برتر کشور و از حیث تولید محصول برنج و خرمالو در رتبه نخست استان قزوین است و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از منابع آبی برنامه ریزی لازم به منظور افزایش بهره وری صورت گرفته است.
  رحمتی با اشاره به اختصاص تسهیلات بلاعوض به منظور توسعه سامانه آبیاری تحت فشار در باغها از کشاورزان خواست ضمن تجمیع اراضی از این تسهیلات دولتی استفاده کنند.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات