اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بخشدار الموت غربی با تاکید بر لزوم امداد رسانی به زلزله زدگان

  بخشدار الموت غربی با تاکید بر لزوم امداد رسانی به زلزله زدگان ؛   همه ما مدیون دلاوری زلزله زدگان مرزنشین در دفاع مقدس هستیم   بخشدار الموت غربی ...

  بخشدار الموت غربی با تاکید بر لزوم امداد رسانی به زلزله زدگان ؛

   

  همه ما مدیون دلاوری زلزله زدگان مرزنشین در دفاع مقدس هستیم

   

  بخشدار الموت غربی بر لزوم مشارکت همه مردم در کمک رسانی به مردم زلزله زده تاکید کرد و گفت: همه ما مدیون دلاوری زلزله زدگان مرزنشین در پاسداری از کشور طی دوران دفاع مقدس هستیم.

   

  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، اکبر رحمتی در جلسه شورای شهر و مسئولان دستگاههای خدمات رسان این بخش با بیان این مطلب گفت: مردم مناطق غربی کشور که طی سال های دوران دفاع مقدس نقش موثری در دفاع از کیان میهن اسلامی داشتند امروز بر اثر وقوع زلزله دچار خسارت شده اند و تمامی هموطنان ایران اسلامی به پاس سال ها دلاوری و فداکاری به کمک آنان خواهند شتافت.

   

  بخشدار الموت غربی حفظ روحیه وحدت و همدلی را در جهت امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله موثر دانست و افزود :مردم بخش الموت غربی هم مانند سایر هموطنان ضمن ابراز همدردی با افراد حادثه دیده در حال جمع آوری کمک های خود در جهت امدادرسانی هستند و دستگاه های مسئول در این زمینه با تمام توان باید فعالیت کنند .

   

  در ابتدای این جلسه  ضمن بیان مسائل و مشکلات شهر رازمیان از سوی رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار، مسئولان دستگاههای خدمات رسان راهکارهایی را به منظور تسریع در جهت حل مسائل مطرح شده ارائه کردند.

   

  بهسازی مسیرهای ورودی شهر رازمیان ، جابه جایی تیرهای برق، مخابرات و کنتورهای آب داخل معابر،بهسازی و مرمت کنده کاری خیابان ها و کف سازی پیاده روها و رفع نواقص روشنایی معابر از جمله مصوبات این جلسه بود .

  IMG_20171114_193719

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات