اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بخشدار الموت غربی خبر داد ؛ اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راههای این بخش

    بخشدار الموت غربی از اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راههای این بخش خبر داد. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی اکبر رحمتی در نشست ...

   

  IMG_20170516_230915بخشدار الموت غربی از اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راههای این بخش خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی اکبر رحمتی در نشست دهیاران این بخش با بیان این خبر ابراز امیدواری کرد : با اختصاص این میزان اعتبار زمینه آسفالت ۲۰ روستای منطقه طی دو سال آینده فراهم شود.
  وی افزود : هم اکنون پیمانکار برنده مناقصه در حال تجهیز کارگاه است و به زودی بهسازی راههای فاقد آسفالت الموت غربی آغاز می شود.
  بخشدار الموت غربی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تخصیص منابع ارزش افزوده به روستاهای فاقد دهیاری گفت: با ابلاغ استان و آغاز افتتاح حساب برای روستاهای با جمعیت کمتر از ۳۰ خانوار زمینه بهره مندی تمامی مردم از اعتبارات ارزش افزوده فراهم خواهد شد.
  رحمتی در ادامه بر لزوم برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد و از دهیاران خواست که زمینه برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم را فراهم آورند. رحمتی گفت: انتخابات فقط یک حرکت سیاسی نیست بلکه در تمامی امور زندگی مردم تاثیر دارد که باید زمینه یک انتخاب پر شور و گسترده را فراهم کنیم تا مردم با اعتماد پای صندوق های رای بیایند و مشارکت داشته باشند که این امر باعث توسعه، عمران و آبادانی کشور می شود.

  IMG_20170516_230636
  رحمتی تصریح کرد: بخش الموت غربی از نظر تعداد روستاهای واجد شرایط برگزاری انتخابات رتبه اول استان با ۸۴ روستا و از حیث تعداد ثبت نام داوطلبان رتبه دوم استان با ۴۷۳ نفر دارد.
  در ادامه جلسه کارشناس امور سیاسی و انتخابات بخشداری نکاتی از قوانین انتخابات را به دهیاران حاضر در جلسه یادآور شد.

  IMG_20170516_230621

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات