اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • بخشدار الموت غربی خبر داد: افتتاح ۳۶ پروژه دهیاریها همزمان با هفته دولت

  بخشدار الموت غربی از افتتاح ۳۶ پروژه دهیاری های این بخش همزمان با هفته دولت خبر داد. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی ، اکبر ...

  IMG_20170826_075139

  بخشدار الموت غربی از افتتاح ۳۶ پروژه دهیاری های این بخش همزمان با هفته دولت خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی ، اکبر رحمتی با بیان این خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر و هفته دولت گفت: برای اجرای این پروژه ها اعتباری افزون بر هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
  بخشدار الموت غربی اظهار داشت: این طرح های قابل افتتاح در زمینه جدول کشی ، بازگشایی و کفسازی ، زیرسازی و آسفالت معابر ، ساماندهی آبهای سطحی با احداث کانال و لوله گذاری ، اجرای دیوار سنگی در ۳۵ روستای منطقه و احداث سرویس بهداشتی در سرچشمه خارودو گردنه کماسار است.
  به گفته ی رحمتی بخش الموت غربی ۱۰۵ روستا دارد که از این تعداد ۸۴ روستای آن دارای شورا و ۵۸ روستای آن دارای دهیاری است.
  وی اظهار داشت : یکی از اقدامات دولت تدبیر و امید به منظور توزیع عادلانه اعتبارات ، تخصیص منابع مالیات بر ارزش افزوده به روستاهای فاقد دهیاری است که در آینده نزدیک اجرایی می شود و امیدواریم با اجرای این برنامه زمینه برخورداری تمامی روستاها از این منابع فراهم شود.
  بخشدار الموت غربی ابراز امیدواری کرد: با اجرای این برنامه زمینه اجرای پروژه های عمرانی در ۴۷ روستای فاقد دهیاری این بخش فراهم شود.

  02

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات