اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • تجلیل از برگزیدگان مسابقات جشنواره رضوی در جلسه انجمن کتابخانه های الموت غربی

  در جلسه انجمن کتابخانه های الموت غربی از برگزیدگان جشنواره رضوی این بخش تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی در جلسه انجمن کتابخانه ...

  در جلسه انجمن کتابخانه های الموت غربی از برگزیدگان جشنواره رضوی این بخش تجلیل شد.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی در جلسه انجمن کتابخانه های بخش الموت غربی از ۹ نفر از دانش آموزان برگزیده مسابقات جشنواره رضوی که موفق به کسب رتبه های برتر شده بودند تجلیل به عمل آمد.
  بخشدار الموت غربی در این جلسه با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخانی گفت: استفاده از روش های خلاقانه، معرفی الگوهای موفق ، تبیین ارزش های مطالعه برای نسل جوان از جمله روش هایی است که می تواند موجب افزایش سرانه مطالعه شود.
  اکبر رحمتی در ادامه از فرهنگ به عنوان زیربنای توسعه یاد و اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی بر مبنای ارزش های فرهنگی بنا شده است و با توجه به جایگاه فرهنگ، خرد و دانایی در تعالیم دینی و پیشینه تاریخی ملت ایران زمینه شکوفایی، رشد و بالندگی بیش از پیش افراد جامعه به ویژه نسل جوان با تمام ابعاد در کشور وجود دارد.
  حجت الاسلام رضایی مدیر آموزش و پرورش و موسوی رئیس بسیج و مرادی مسئول کتابخانه های بخش الموت غربی هم در این مراسم در خصوص اهمیت مطالعه و کتابخوانی مطالبی بیان کردند.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات