اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • حجت الاسلام علیخانی در بازدید از الموت غربی؛

  خوی استکباری امریکا موجب تنهایی سردمداران این کشور شده است. حجت الاسلام علیخانی در بازدید از روستای ورتوان الموت غربی گفت: امروز ملت ایران بیش از ...

  photo_2017-10-24_09-25-27

  خوی استکباری امریکا موجب تنهایی سردمداران این کشور شده است.
  حجت الاسلام علیخانی در بازدید از روستای ورتوان الموت غربی گفت: امروز ملت ایران بیش از پیش اقتدار دارد و امریکا تا کنون این طور تنها نبوده است.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، حجت الاسلام علیخانی نماینده ادوار مجلس در مراسم گرامیداشت ولادت امام محمد باقر علیه السلام در روستای ورتوان اظهارات رئیس جمهور امریکا را دیوانه وار و مخل امنیت دنیا دانست و افزود: امروزهیچ کس در دنیا از رئیس جمهور امریکا حمایت نمی کند وحتی در داخل امریکا مجالس این کشور با وی هم نظر نیستند و این شرایط بهترین فرصت را برای مردم ایران فراهم کرده است.
  این نماینده ادوار مجلس اقتدار نظام جمهوری اسلامی ، انقلاب ، دولت و نیروهای مسلح را ناشی از اتکا به مردم اعلام و اضافه کرد: امام خمینی رحمه الله علیه با اتکا به مردم موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد و تحولی عظیم در منطقه و دنیا به وجود آورد.
  حجت الاسلام علیخانی در ادامه با بیان اینکه امروز همه ما باید وحدت را حفظ کنیم و برخی که حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند باید تغییر روش دهند یادآور شد: ملت ایران در عرصه‌های مختلف از نظام و انقلاب دفاع کرده است و در همین انتخابات اخیر روشنگرانه حرکت کردند و به دروغ پردازی وتخریب های برخی توجه نکردند.
  وی با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مصطفی خمینی رمز موفقیت نظام را ارتباط روحانیون با اقشار مختلف مردم دانست و گفت : در نظام جمهوری اسلامی بانوان در عرصه های مختلف از جمله دفاع مقدس دوشادوش مردان حرکت کردند و امروز در دولت تدبیر و امید برنامه‌های خوبی برای آنان در زمینه تصدی مسئولیت های اداری پیش بینی شده است .
  حجت الاسلام علیخانی در این مراسم با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در سطح ملی از اختصاص اعتبارات مناسب به منظور بهسازی راههای روستایی و تسریع در اجرای پروژه های ملی خبر داد.
  حجت الا سلام علیخانی همچنین در این سفر از حسینیه روستای ورتوان و روستای موشقین بازدید کرد.

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات