اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • صلابت ساکنان البرز در آزمون انتخاب

  بیش از ۳۱ هزار نفر از مردمان الموت در انتخابات اخیر نقش آفرینی کردند آنچه در انتخابات اخیر ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ...

  photo_2017-05-22_00-30-01

  بیش از ۳۱ هزار نفر از مردمان الموت در انتخابات اخیر نقش آفرینی کردند
  آنچه در انتخابات اخیر ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شاهد بودیم در تاریخ پر فراز و نشیب مردمان ساکن در دامان سرزمین تاریخ و طبیعت – الموت- بی سابقه بود .
  در این عرصه سرنوشت ساز خروش با نشاط مردمانی را به نظاره نشستیم که با مشارکت در انتخابات اخیر در پی متعالی تر کردن هویت فرهنگی و افزایش تاثیر گذاری در پهنای سرزمین پر رمز و راز سیاست بودند .
  در انتخابات اخیر بیش از ۱۸ هزار و ۷۰۰ نفر در بخش الموت غربی و ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر در الموت شرقی پا در عرصه تعیین سرنوشت نهادند و با مجموع آرایی افزون بر ۳۱ هزار نفر که ۶۵ درصد آن مهر تاییدی بر عملکرد دولت تدبیر و امید بود از مرزهای این شاخص در میانگین استان بسی فراتر رفتند .

  photo_2017-05-22_00-30-06

  نگاهی به سطور بالا نشان می دهد رفتار سیاسی مردمان الموت آمیخته ای است از پایبندی به ارزشهای جمهوری اسلامی و نقش آفرینی در عرصه تعیین سرنوشت و علاقه مندی به زادگاه مادری که با عقلانیت در انتخاب، آگاهانه مشارکت کردند.
  امروز در منطقه الموت بیش از هر چیز شاهد بلوغ فکری ساکنان کوهها و دره های پر صلابت البرز هستیم که با حضور بیش از ۹۵ درصدی در تعیین شوراهای ۱۵۰ روستای منطقه تعیین کننده بودند و با اعتماد به دولت اعتدال بیش از پیش به تدبیر دولت در جهت آبادانی این خطه از کشور در دامان میهن اسلامی امید دارند.
  در این بهار روحانی مهربانی تان مایه سرافرازی است و از درگاه ایزد منان آبادانی ، شکوفایی و سبزی باغها ، مزارع و مراتع تان را مسالت می نمایم.

   

  اکبر رحمتی

  بخشدار الموت غربی

  10

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات