اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
 • توجه به مسایل فرهنگی در اولویت کارهای مسولان قرار گیرد.

  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد؛ توجه به مسایل فرهنگی در اولویت کارهای مسولان قرار گیرد. نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری بر ...

  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد؛

  توجه به مسایل فرهنگی در اولویت کارهای مسولان قرار گیرد.
  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم اولویت دادن به امور فرهنگی در برنامه های مسولان تاکید کرد.
  به گزارش روابط عمومی بخشداری الموت غربی، آیت الله مجید تلخابی در مراسم گرامیداشت سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام که در مسجد روستای آکوجان برگزار شد با بیان این مطلب ضمن قدر دانی از فعالیت های عمرانی، اجرایی و زیرساختی در مناطق مختلف کشور گفت: ترویج ارزش های دین مبین اسلام و سیره ائمه اطهار علیه السلام موجب افزایش برکت و نعمت می شوند و مسولان باید بیش از پیش در این زمینه توجه کنند.
  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری مبعوث شدن حضرت محمد صلوات الله علیه به عنوان پیامبر را بزرگترین نعمت خداوند برای انسان ها دانست و اظهار داشت: اسلام و تمامی جوامع انسانی در طول تاریخ مدیون جانفشانی و خدمات پیامبر گرامی اسلام است و امروز تمامی انسانها در پرتو تعالیم آسمانی دین مبین اسلام به سعادت رسیده اند.
  وی با بیان این که بالاترین مقام انسان اطاعت از خدا و بندگی حضرت حق است افزود: اقامه نماز و عمل به تعالیم دینی موجب دوری از گناه و کاهش ناهنجاری های اجتماعی می شود وباید در این زمینه برنامه ریزی مدونی صورت گیرد.
  آیت الله تلخابی همچنین امروز ضمن حضور در جمع عزاداران مراسم سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام در روستای فشک الموت غربی در خصوص فضایل اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام مطالبی بیان کرد.

  IMG_0450

  00

  ارسال دیدگاه

  *

  *

  *

  بخشدار الموت غربی

  اکبر رحمتی بخشدار رودبار الموت غربی
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات
  تبلیغات