پنج شنبه ۲۱ام فروردین ۱۳۹۹ - Thursday 9th April 2020

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین با صدور حکمی، سید مهدی قوامی را به عنوان سرپرست بخشداری الموت غربی منصوب کرد.سیدمهدی قوامی قبل از این سمت به عنوان کارمند فرمانداری البرز فعالیت داشت.پیش از این اکبر رحمتی عهده دار مسئولیت بخشداری الموت غربی بود.

مرمت و بازسازی واحدهای مسکونی مناطق سیل زده توسط مساجد

فرخ زاد در جلسه ستاد ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی استان  به نقش و اهمیت مساجد اشاره نمود و تاکید کرد:مساجد در بحران ها همواره یاریگر بوده اند در بحث بازسازی مناطق سیل زده نیز مقررشد هر مسجد ، بازسازی یک واحد مسکونی را عهده دار شود

وی افزود: در نوروز امسال  با افزایش ۱۶ درصدی اقامت گردشگران ؛ از ظرفیت امامزاده ها، حسینه ها و حتی مساجد برای اسکان مسافرین استفاده شد.

فرخ زاد خاطر نشان کرد: جلسات متناظر ستاد ساماندهی مساجد در فرمانداری ها انجام شود تا ضمن یادآوری و پی گیری های مربوطه مسایل مهم نیز از اولویت خارج نشوند.

وی ایمنی و کیفیت ساخت مساجد را حایز اهمیت دانست و گفت: رعایت کیفیت در ساخت مساجد از اولویتهای ماست وساخت مساجد بدون در نظر گرفتن مسایل ایمنی و اصولی تنها به هدر دادن سرمایه است چرا که بدون شک هزینه اصولی ساختن یک مسجد کمتر از تخریب  و از نو ساختن است.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به بخشداری رودبار الموت غربی استانداری قزوین می باشد. طراحی و توسعه ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group